Kas yra amuletai ir talismanai? Bei kuo jie skiriasi?

AMULETAI IR TALISMANAI…

Kas yra amuletai ir talismanai? Bei kuo jie skiriasi?

Amuletai yra skirti apsaugai, juose paprastai slypi energijos ir programos, kurios aktyvuojasi, kai žmogui reikalinga apsauga. Amuletas veikia pagal jame įrašytą programą, t.y. saugo ne nuo visko, o tik nuo tam tikrų kenkiančių veiksnių, situacijų ir pan..

Talismanai yra skirti sėkmei. Juos naudojame norėdami tam tikroje srityje pritraukti sėkmę, būti stipresni, pasitikėti savimi ir iššaukti analogišką kitų žmonių pasitikėjimą mumis. Talismanai irgi turi savo veikimo sritį, jie neša sėkmę tik tam tikrose situacijose- ten, kur žmogus jaučiasi pažeidžiamas, kur iki šiol jį dažniau lydėdavo klaidos, kur negali atsispirti kažkokiam išorės spaudimui  ir pan.

 • Kaip pasirinkti sau tinkamiausią amuletą/talismaną?

Pirmiausia reikėtų apsispręsti ar jums labiausiai reikalinga apsauga ar sėkmė kažkurioje srityje.  Jeigu norite būti stipresni ir nepažeidžiami- derėtų rinktis amuletą. O jeigu jums vis dėl to aktualiau yra sėkmė, tinkamesnis kažkokių reikalų  sprendimas, adekvačios jūsų reakcijos į tai kas vyksta ir tinkami sprendimai- tuomet jums pravers Talismanas.

Verta atkreipti dėmesį į dažniausiai pasitaikančias Amuletų ar Talismanų programas.

Amuletų suskirstymas pagal poveikį:

 • Apsauga nuo nužiūrėjimo…
 • Apsauga nuo norinčių pakenkti žmonių…
 • Apsauga nuo santykių trukdžių…
 • Apsauga nuo netinkamų finansinių sprendimų…
 • Apsauga nuo energetinių agresorių…

Talismanų suskirstymas pagal veikimo sritis:

 • Moteriško žavesio, patrauklumo sustiprinimas…
 • Komunikacijos su aplinkiniais palengvinimas…
 • Įtampos, streso slopinimas…
 • Kūrybinių galių sustiprinimas…
 • Vidinių būsenų harmonizavimas…
 • Sėkmės ir galios stiprinimas…
 • Santykių  su partneriu harmonizavimas…

Šias programas jūs rasite ir čia: https://amuletai.eu

Perskaičius kiekvienos programos pavadinimą, apsvarstykite, ar tai yra būtent tai, ko jūs norite. Taigi rinktis reikėtų susipažinus su esamomis programomis, įvertinus savo pažeidžiamumą ar siekius, kryptį, kurioje jūs norite realizuoti pokyčius.

 • Kaip paruošiamas amuletas/talismanas?

Mes turime turėti daiktą (kristalą, akmenį, papuošalą  ar pan..) kuris bus paverčiamas į Amuletą ar Talismaną. Tai gali būti įvairūs juvelyriniai dirbiniai, suvenyrai, dekoracijų detalės, natūralūs gamtoje susiformavę dalykai (uolienos, kristalai…).

Prieš paverčiant šį turimą daiktą Amuletu ar Talismanu, jis yra specialių energijų pagalba išvalomas nuo jame susikaupusios nereikalingos informacijos, nuo esamų ar likutinių programų, nuo netinkamų energijų, kodų ir pan.

Taigi atliekami specialūs ritualai, su energijomis dirbantys specialistai dirba su tuo gaminiu, nuskaitydami visą informaciją, atskirdami tą, kurią reikia pašalinti ar perkeisti, transformuoja ten slypinčias ir nereikalingas ar galinčias trukdyti Amuleto ar Talismano veikimui energijas.

Tik matantys, gebantys prisiliesti prie įvairių informacinių lygmenų profesionalai gali atlikti šį veiksmą, nes ypatingai svarbu, kad būsimasis Galios daiktas savyje neturėtų kažkokių kenksmingų informacijos kodų, galinčių aktyvuotis ir keisti Amuleto ar Talismano veikimą. Taigi labai atsakinga paruošiamoji dalis yra to būsimojo Galios daikto išvalymas.

Kitas etapas- Amuleto ar Talismano suderinimas su savininko (užsakovo) energine struktūra. Dabar specialistas, ruošiantis Amuletą ar Talismaną turi nuskaityti iš Būsimojo savininko visą reikiamą informaciją. Įvyksta kontaktas subtiliajame informaciniame lygmenyje ir energijų pagalba derinami, taikomi du iki šiol atskirai buvę objektai: žmogus (tas kuris naudos Talismaną ar Amuletą) ir daiktas, kuris taps Talismanu arba Amuletu. Šie objektai tarpusavyje surišami energiniu informaciniu ryšiu, įvedamos  suderinimo programos, nurodomos sritys, vietos, situacijos, kuriose Galios daiktas turi aktyvuotis ir veikti.

Kitaip tai galima pavadinti suderinimu ir kodų užkrovimu.

Tolesnis etapas- įvedamos, nustatomos programos ar konkreti viena programa- Amuleto ar Talismano veikimo sritis. Sudaromas ir užkoduojamas algoritmas, kaip veiks būsimasis Galios daiktas, kada, kokiu būdu aktyvuosis jo veikimas ir pan.

Tai jau kvantinės fizikos sritis- specialistas, atliekantis šiuos veiksmus turi būti įvaldęs kvantinės fizikos žinias, žinoti ir gebėti taikyti įvairių Kvantinių dėsnių veikimo modelius. Būtent čia atsiranda Magijos sąvoka arba pasireiškimas- tai kas iki šiol yra nepaaiškinama mokslu, lengviausiu keliu atmetama arba perkeliama į Mistikos sritį. Magijos era netrukus baigsis,- visa kas iki šiol buvo laikoma Magija, pamažu integruojasi į pačių rimčiausių mokslų sritis, pridedant naująsias charakteristikas, apjungiant keletą disciplinų, atrandant iki šiol nesuprastus dėsningumus ir veikimo principus.

Taigi įvedant į Amuletą ar Talismaną jų veikimo programas, vyksta algoritmo sukūrimas, perdavimas ir integravimas, rezonavimas su žmogaus fizinėmis- emocinėmis- intelektualinėmis- dvasinėmis bei kitomis energinėmis- informacinėmis virpesių kategorijomis.  Vyksta ir tam tikrų veiksnių nustatymas, komandų žmogaus sistemoms generacija, sinchronizacija virpesių terpėje. Tai gana sudėtingi procesai, prilygstantys programuotojo, fiziko, konstruktoriaus ir energetiko darbui. Sukonfigūruojama, suprogramuojama ir įrašoma į Amuletą ar Talismaną unikali valdymo-reakcijų, santykio su informacija programa. Ir visa tai dar kartelį suderinama su konkretaus asmens, kuris ir bus tas Talismano ar Amuleto savininkas energine struktūra visuose lygmenyse.

Štai ir viskas. Šitaip įvyksta stebuklingas, magiškas energijų ir informacijos sintezės aktas,- buvęs iki šiol paprastas daiktas tampa Talismanu ar Amuletu, savyje turinčiu konkrečią programą. Nuo šio šis Galios daiktas yra skirtas konkrečiam asmeniui- įgauna savo Savininką.

 • Kaip amuletas/talismanas veikia žmogų?

Žmogui turint sąlytį su Talismanu ar Amuletu, reikiamose situacijose (priklausomai nuo įvestos programos), aktyvuojasi Amulete bei Talismane slypinčios programos, subtiliajame plane vyksta informacijos ir energijos su savininku mainai, pagal poreikį (jeigu to reikia), perduodami tam tikri impulsai, gebantys pristabdyti atitinkamas reakcijas (tuomet  žmogus turi laiko pagalvoti, nedaro skubotų ir jam pačiam kenksmingų veiksmų), skatinantys pastabumą (išsamesnį visos situacijos matymą ir suvokimą), skatinantys gebėjimą kelias akimirkas užbėgti į priekį ir numatyti būsimą veiksmų eigą, reaguoti anksčiau, nei kažkoks blogis ar tai, kas nenorima įvyks.

Jeigu tai susiję su santykiais ar kūrybos programomis, žmoguje  palaipsniui yra neutralizuojami iki tol jame veikę įsitikinimai, reakcijų ir veiksmo algoritmai, trukdantys kurti harmoningus santykius, išsaugoti draugus, darbo vietą kolektyve, trukdantys atskleisti kūrybines galias ir priimti nestandartinius unikalius sprendimus.

 • Kodėl būtina laikytis naudojimosi instrukcijos?

Amuletas/Talismanas turi savo naudojimo instrukciją. Kad patirtume tinkamą veikimą, žinoma, turime teisingai elgtis. Visų pirma turime nepažeisti  Amulete ir Talismane užkoduotos informacijos įrašų. Čia kaip ir nešiodamiesi USB atmintinę, juk saugome kad ji neįkristų į vandenį, kad nebūtų kažkaip mechaniškai pažeista ir pan. Lygiai taip pat turime saugoti ir savo Galios daiktą.

Svarbu ir žinoti, kaip ir kur jį laikyti, kad sulauktumėme reikiamos pagalbos reikiamu laiku.

Visa tai ir aprašo instrukcija, taisykles reikia žinoti ir jų laikytis..

 • Kodėl amuletus ir talismanus gali nešioti tik tas žmogus kuriam jie paruošti?

Norint kad Talismanas bei Amuletas būtų efektyvus, jis turi būti konkrečiai suderintas su žmogaus struktūra, – būtent jam tada jis dirba ir pagal to žmogaus reakcijas, poreikius, tikslus ir norus aktyvuojasi ir veikia. Tuomet jis yra pagalbininkas konkrečiai tam žmogui- t.y. jo asmeninis Galios daiktas. Visą užkrovimo ir suderinimo procesą jau paaiškinau atsakydama į ankstesnius klausimus.

Kitam žmogui, toks Amuletas ar Talismanas nebus veiksnus arba net gali iškraipyti kažkokius energijos informacijos srautus.

 • Nuo ko priklauso amuletų ir talismanų kaina?

Žinoma, didžiausias darbas tenka specialistui, kuris tą Amuletą/Talismaną paruošia, pakrauna ir suderina. Didžiausia arba pagrindinė Amuleto ar Talismano kainos dalis yra būtent ši. Šį darbą atlieka profesionalus specialistas, jis tam turi turėti labai didelį žinių ir įgūdžių bagažą, jam reikalingos tam tikros savybės ir gebėjimai, taip pat jis skiria laiką turi reikiamas patalpas ar darbo vietą kur dirba,- šis darbas ir yra didelė kainos, kurią mokame už Amuletą ar Talismaną dalis.

Paprastai tai labai brangus ir vertinamas darbas. Sugebantiems tai suprasti, Amuletas ar Talismanas gali tapti neįkainuojamu pagalbininku kažkokiose situacijose,- gauta pagalba ar poveikis gali prilygti neįkainojamai naudai ar gerovei. Įsivaizduokite, jeigu naudojant Amuletą buvo išsaugota žmogaus sveikata ar gyvybė, buvo išvengta kažkokios labai stiprios psichinės ar emocinės traumos, kenksmingo poveikio, o gal netinkamo sprendimo, kuris būtų apsprendęs visą tolimesnį žmogaus gyvenimą. Kiek įkainuotumėte tokį pagalbininką arba tokią pagalbą?

Svetainėje  kosmoenergetika.lt siekiant suteikti galimybę kuo platesniam žmonių ratui pajausti ir išbandyti Amuletų bei Talismanų galią ir poveikį , kainos yra tikslingai sumažintos. Paskaičiuokime tų gaminių kainą, kurie kraunami ir paverčiami galios daiktais (pakabučiai, apyrankės ir pan.)- juos kažkas gamino, vežė, mokėjo už tai mokesčius ir pan. Taigi pradinė gaminio kaina sudaro labai mažą vertės procentą, visa kita- jų paruošimas, pakrovimas ir suderinimas.

Kartais matome pasipiktinusių žmonių komentarus, kuomet panašų ar net tokį patį pakabutį kažkas surado užsienio parduotuvėje ar kažkokioje juvelyrinių dirbinių svetainėje ir pasipiktinę pareiškia, kad va, tokį patį galite įsigyti ten kažkur ir už žymiai mažesnę kainą.. Galime pasijuokti ir tik paskatinti žmones pirkti ir įsigyti tai, ką jie nori ten kur jie nori. Tiesiog reikia suprasti, kad čia (www.kosmoenergetika.lt) jūs įsigyjate ne  tą pakabutį ar apyrankę, ne tą juvelyrinį dirbinį- o jau pakrautą, jums paruoštą ir suderintą, turintį savo specialų veikimą Galios daiktą.. Pirktas kitur, jis bus tik gražus papuošalas ir neturės jokių programų, jokio poveikio ir jokių energijų…

 • Kokia populiariausia amuletu bei talismanu krovimo programa?

Yra keletas populiarių programų. Kalbant apie Amuletus, be abejo labiausiai aktuali programa yra Apsauga nuo nužiūrėjimo.Kadangi išties dažnai daugelis susiduria ir patiria negatyvų poveikį iš kitų žmonių, tampa vis labiau aktualu apsisaugoti nuo tokio poveikio, būti stipresniam, atsparesniam, išlikti savimi ir gebėti atsispirti bet kokiam tiksliniam (fiziniam, emociniam, intelektualiniam, ir kt.) poveikiui.

Populiarios Talismanų programos: 

Talismanas sėkmės ir galios stiprinimui
Talismanas moteriško žavesio ir patrauklumo sustiprinimui
Talismanas komunikacijos palengvinimui...

Daugeliui išties yra labai svarbu priimti efektyvesnius sprendimus, gebėti jausti didesnę savo galią, užimti geresnes pozicijas, rinktis ir priimti sprendimus nešančius sėkmę, o ne nuostolius ir sunkumus.

Moteriško žavesio programos, aktualios visais laikais. Ne visuomet moteris geba atskleisti pačias geriausias savo savybes, ji gali būti tikrai nuostabi, mylinti, šilta, atjaučianti ir patraukli, tačiau visa tai savyje užspaudusi, nesugebanti išreikšti, bijanti parodyti. Aplinkiniai, potencialūs partneriai, draugai ar darbo kolektyvo nariai gali matyti tik susikausčiusią, pavargusią, nuo visko atsiribojusią asmenybę. Bet kokie bandymai kurti santykius, užmegzti kontaktus irgi gali baigtis nesėkme, jeigu žmogus turi komunikacijos problemų, savyje nešiojasi ir slepia praeities dramas, iš jų atsiradusias traumas. Moterims tikrai praverčia Moterišką žavesį sustiprinantis ir padedantis atskleisti Talismanas. Vyrams ir moterims dažnai prireikia Talismano komunikacijos pagerinimui..

Yra daugybė ir kitų programų, kurios tampa aktualios susidūrus su kažkokias veiksniais, patekus į situacijas ar tiesiog norint sustiprinti tam tikras savo savybes. Visos Amuletų ar Talismanų programos sulaukia ypatingo susidomėjimo, yra reikalingos ir paklausios.

 • Ar galima savo turimą papuošalą paversti amuletu/talismanu?

Sulaukėme labai daug klientų prašymų paversti  Amuletais ar Talismanais jų turimus papuošalus ar suvenyrus. Turime puikių naujienų,- nuo dabar jau galima užsisakyti šią paslaugą. Kol kas bus taikomi sumažinti įkainiai, tad visi tie, kam ši paslauga aktuali turėtų suskubti.

Dažniausia Amuletus ar Talismanus paruošiu aš pati, tačiau dėl didelio užimtumo ir laiko trūkumo labai prašau visais Amuletų ir Talismanų klausimais kreiptis el.paštu: info@amuletai.eu kur su jumis bendraus ir į jūsų klausimus atsakys, pagalbą suteiks  administracijos specialistai ir vadybininkai.

Patirtimi dalinosi ir į klausimus atsakė:
Hilerė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Mokytoja
Eglė Gleščinskienė